KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13249265
nr 1324 9265
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsning, Komposition med snöre. Signerad, numrerad 63/100, daterad -75. Oramat löst blad. Motivet: 37x47 cm
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:12:35
4/5 13:41:02
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel